Prilagodba

Novosti Komunalac

Obavijest o odvozu komunalnog otpada

| 16.11.2022.
Zbog predstojećih praznika obavijest korisnicima usluga odvoza komunalnog i biorazgradivog otpada na području Grada Grubišnog Polja o odvozu istog

Cjenik izvan komunalnih usluga

| 07.11.2022.
ODLUKA O DAVANJU ODOBRENJA NA IZMJENU CJENIKA USLUGA PRIJEVOZA, RADNIH STROJEVA TE RADA RADNIKA KOMUNALCA d.o.o. GRUBIŠNO POLJE OD 09. rujna 2022.
Prodaja rabljenih strojeva i vozila

| 11.07.2022.
Komunalac d.o.o. objavljuje javni poziv
Javni natječaj za prodaju nekretnine

| 14.06.2022.
Javni natječaj za zakup nekretnine u vlasništvu Komunalca d.o.o. Grubišno Polje
Novi raspored odvoza komunalnog otpada

| 02.05.2022.
Od ponedjeljka 02. svibnja 2022. kreće novi raspored sakupljanja i odvoza komunalnog otpada
Reciklažno dvorište Grubišno Polje

| 02.05.2022.
Od ponedjeljka, 02. svibnja 2022. počinje sa radom reciklažno dvorište
Prijedlog Cjenika o načinu pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Grada Grubišnoga Polja

| 25.03.2022.
Sukladno članku 77. stavak 3. Zakona o gospodarenju otpadom („Narodne novine“ broj 84/21), Komunalac d.o.o. provodi javno savjetovanje u vezi  prijedloga Cjenika za pružanja javne usluge sakupljanja komunalnog otpada na području Grada Grubišnoga Polja.
Voda za piće u Grubišnom Polju

| 21.01.2022.
Očitovanje vezano uz novi način dezinfekcije/kloriranja vode u Grubišnom Polju
Čestitka

| 23.12.2021.

Obavijest o radu blagajne

| 17.11.2021.
Poštovani korisnici komunalnih i vodnih usluga, obavještavamo Vas da od 16. studenoga 2021. NE radi naša blagajna i da uplate za račune komunalnih i vodnih usluga možete plaćati u Pošti, Fini, banci ili putem interneta.

Slanje računa putem e-pošte, e-maila

| 11.10.2021.
Obavijest o mogućnosti dostave korisnicima svih redovnih računa putem e-maila.
Košnja groblja

| 06.05.2021.