Prilagodba

Obavijest o odvozu komunalnog otpada

Novosti Komunalac         14.06.2022.
Obavijest o odvozu komunalnog otpada

KOMUNALAC d.o.o. GRUBIŠNO POLJE obavještava korisnike usluga odvoza komunalnog otpada na  području grada Grubišnog Polja, zbog razdvajanja a time i smanjenja količina miješanog komunalnog otpada, da se zbog predstojećih blagdana odvoz komunalnog otpada predviđen za četvrtak 16.06.2022.godine i  srijede 22.06.2022.godine neće vršiti niti slijedeći radni dan te molimo korisnike naših usluga da posude za odvoz komunalnog otpada iznesu slijedeći tjedan po predviđenom rasporedu.

Ujedno svim građanima Grada Grubišnoga Polja želimo sretne blagdane.

Raspored odvoza po naseljima i ulicama možete vidjeti na: